Semifinále 2. zápas Nitra - MsHK DOXXbet Žilina 3:2

Autor: MsHK, snímky: Silvia Turcerová. |


Heroický výkon Vlkov na dôležitý bod nestačil, Nitra vedie v sérii 2:0

2. zápas semifinále Tipsport ligy 2016/2017:

HK Nitra – MsHK Žilina 3:2 (3:0, 0:2, 0:0)
Góly:
7. Mezei (Krištof, Ručkay), 9. Cope (Blackwater), 16. Ručkay (Rais, Mezei) – 32. Hovorka (Bokroš), 40. Ondruš (Rogoň, Ťavoda). Rozhodovali: Jonák, Stano – Kacej, Šefčík, vylúčení: 6:5, presilovky: 3:1, oslabenia: 0:0, 3393 divákov.

Stav série - 2:0

Zostava: Mikoláš – Bokroš, Ťavoda, Juraško, Brejčák, Macejko, Grman, Mendrej – Jurík, Hruška, Hovorka – Konečný, Holovič, Stupka – Rogoň, Ondruš, Gmitter.

Nitra do textu druhy match

HLASY trénerov po stretnutí:

Andrej Kmeč, tréner Nitry: "Zápas sme rozohrali veľmi dobre. Hlavne prvá tretina bola z našej strany veľmi dobrá. Ešte aj v prvých ôsmich minútach druhej tretiny sme mali vyložené šance, ale hráči potom poľavili v nastavení a v hre, ktorú sme predvádzali v prvej tretine. Súperovi sme dali úplne zbytočne šancu dostať sa do zápasu. Našťastie, tretiu tretinu sme si postrážili a výsledok sme udržali. Sme radi, že sme zvládli dva domáce zápasy."

Milan Jančuška, tréner Žiliny: "Nie som spokojný so začiatkom zápasu. Pripravovali sme mužstvo na to, že začiatok musíme uhrať bez faulov. Napokon ste videli sami, čo sa udialo. Boli v podstate štyri presilovky za sebou a dostali sme tri góly. Potom sa hrá veľmi ťažko v Nitre, pretože ich bol plný ľad. Veľmi dobre sa pohybovali a len ťažko sme odolávali tlaku. Škoda, že sme nemali trochu športového šťastia."Anketa - Hlasovanie už skončilo

Koľko gólov vsietia muži Žiliny v nedeľňajšom popoludňajšom zápase so Zvolenom ?