MsHK DOXXbet Žilina - Poprad 2:1 pp

Autor: MsHK, snímky: Silvia Turcerová. |


Predĺženie patrilo kapitánovi Vlkov Marekovi Hovorkovi, jeho gól rozhodol o dvoch bodov pre Žilinu.

44.kolo TIPSPORT ligy:

MsHK DOXXbet Žilina – HK Poprad 2:1 pp (0:0, 1:1, 0:0 – 1:0)
Góly:
30. Novotný (D. Brejčák, J. Jurík), 65. Hovorka (Stupka, Juraško) – 33. Mlynarovič (Štrauch, Pokovič). Rozhodovali: Štefik, Fridrich – M. Orolin, Synek, vylúčení: 9:7, navyše: P. Mikuš, Švihálek obaja 10 minút - Guljajev 10 minút, Mlynarovič DKZ, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1067 divákov

Zostava: Tomek – D. Brejčák, Juraško, P. Mikuš, Den. Rehák, Macejko, M. Grman, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hruška, Hovorka – J. Jurík, Húževka, Novotný – Švihálek, Holovič, Stupka – Rogoň, Ondruš, Gmitter.

Poprad do textu

HLASY trénerov po stretnutí:

Milan Jančuška, tréner MsHK DOXXbet Žilina: "Spokojný som iba s dvomi bodmi, pretože herne to nebolo vôbec ono. Všetko narušil už úvod, keď sa nám zranil Hruška a mali sme veľa vylúčených hráčov, čím trpela naša hra. Neskôr sa zranil aj Húževka, museli sme zarotovať útokmi a úplne nám odišla súčinnosť formácií. Jeden gól v riadnom hracom čase je málo, ale som rád, že sme v predĺžení dokázali zvíťaziť."

Marcel Ozimák, tréner Popradu: "Pre nás to bol nešťastný zápas, najmä jeho záver. Dva body sme si asi zaslúžili viac, aj za bojovnosť, aj za disciplínu a prístup celého tímu. Brankár domácich podal výborný výkon, prvé dve tretiny sa nám darilo vykrývať priestor pred bránou, až v tretej tretine si domáci vypracovali z tých miest niekoľko striel. V závere sme doplatili na chybu, keď sme nepokryli najlepšieho strelca súpera, ktorý rozhodol. Ťaháme čiernu sériu, dúfam, že sa nám to v najbližšom domácom zápase podarí prelomiť."


Anketa - Hlasovanie už skončilo

Koľko gólov vsietia muži Žiliny v nedeľňajšom popoludňajšom zápase so Zvolenom ?