Návrat stratených synov: Hunovci späť v Žiline!

Autor: mshk |


Štvrtkový tréning žilinských "vlkov" okorenila nová útočná dvojica, ktorá pod Dubňom nie je až takou novou. Bratské duo Róbert a Richard Hunovci sa vrátilo späť do Žiliny a na posledných tréningoch už zarezávalo v drese žlto-zelených.

Po vydarenej sezóne v drese "vlkov" sa rodáci z Liptova pobrali skúsiť hokejové šťastie do metropoly východu, no v Košiciach nevydržali príliš dlho. Po 26 dueloch v tíme vicemajstra sa so svojim zamestnávateľom dohodli na ukončení spolupráce. "Hneď po tom, ako sme sa dozvedeli o skončení bratov Hunovcov v Košiciach, sme ich oslovili a vstúpili sme do rokovaní," povedal športový manažér MsHK Dušan Kapusta a pokračoval: "Po viacerých jednaniach sme dospeli k určitému záveru a Róbert a Richard Hunovci budú pôsobiť v našom tíme. Po minulej vydarenej sezóne v drese Žiliny veríme, že budú opäť hnacím motorom našich útočných snáh a pomôžu nášmu tímu odraziť sa k vyšším priečkam."

Podľa športového manažéra Dušana Kapustu by sa mali budúci týždeň dotiahnuť všetky legislatívne záležitosti a v klube veria, že Hunovci budú môcť nastúpiť už v stredu, 19. 12. doma proti Nitre.